AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

Cennik hurtowy

Klienci dostarczający do naszej firmy regularnie hurtowe ilości katalizatorów otrzymują aplikacje do wyceny katalizatorów. Można ją zainstalować na smartfonie lub tablecie.

Dzięki aplikacji mają Państwo nieograniczony dostęp do pełnego cennika katalizatorów, który jest codziennie aktualizowany.

Obsługa cennika jest bardzo prosta.

Mamy do dyspozycji możliwość wyszukania katalizatora np. na podstawie odczytanego z obudowy numeru.

Inną opcją wyszukania interesującego nas katalizatora jest znalezienie go na podstawie zdjęcia w katalogu. W tym celu należy wybrać interesującą nas markę, a następnie odszukać dany model.

Jeżeli udało nam się już dopasować dany katalizator, należy kliknąć w jego zdjęcie. Zostanie wyświetlona lista numerów znajdująca się w naszej bazie przypisana do tego konkretnego katalizatora.

Przy każdym katalizatorze znajduję się opcja „DODAJ DO WYCENY”. Klikając w nią tworzymy listę katalizatorów. Ceny katalizatorów znajdujących się na liście automatycznie się dodają. Ikona z listą znajduje się na górze ekranu. Możemy w każdej chwili w nią wejść.

Mamy również możliwość dodawania cen katalizatorów ręcznie poprzez kliknięcie znajdującego się na górze ekranu „+”.

Możemy również dodać do listy katalizator, którego wartość obliczymy na podstawie przeprowadzonego badania z użyciem spektrometru. W tym celu należy kliknąć w ikonę kalkulatora, a następnie wprowadzić odpowiednie wartości. Dzięki kalkulatorowi jesteśmy w stanie również wyliczyć wartość monolitu, który posiadamy.

Mając otwartą listę katalizatorów możemy kliknąć znajdujący się na dole napis „POBIERZ PDF”, gdzie zostaną wyświetlone trzy opcje: udostępnij, otwórz i zapisz.

Po wybraniu pierwszej opcji możemy przesłać utworzoną liste np. na e-mail lub whatsapp.

Wybierając drugą opcję pokaże się wycena wraz z miniaturkami zdjęć katalizatorów. Po wybraniu trzeciej opcji możemy zapisać listę.

Żeby posiadać aktualny cennik należy kliknąć na górze cennika w ikonę opcji, a następnie w ikonę „AKTUALIZUJ KATALOG”. Do przeprowadzenia aktualizacji niezbędne jest połączenie z internetem. Po przeprowadzeniu aktualizacji możemy zobaczyć aktualne kursy walut oraz metali klikając „Kursy walut i metali”. Do dyspozycji mamy także „Ustawienia cennika” gdzie można wybrać waluty oraz marże z jaką mają wyświetlać się ceny katalizatorów.