AutoKat logo SKUP KATALIZATORÓ

Współpraca

Współpraca z nasza firmą niesie dla Państwa wiele korzyści.

- Oferujemy możliwość wycięcia i zmielenia monolitu z katalizatorów już od 20 sztuk/kg. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikają Państwo ryzyka spadku cen metali szlachetnych w sytuacji gdy zebranie większej ilości katalizatorów zajmuje dłuższy okres czasu.

- Dostarczając hurtowe ilości (minimum 100szt/100kg raz na kwartał) otrzymują Państwo nieograniczony dostęp do aplikacji z cennikiem katalizatorów. Cennik jest codziennie aktualizowany i można go obsługiwać bez konieczności dostępu do internetu.

- Skupujemy katalizatory na sztuki jak i na monolit. Zachęcamy do spotkania i wyceny na sztuki swojego towaru. Mogą Państwo sprzedać wyłącznie te katalizatory za które zaoferujemy najwyższą cenę. Największe firmy na rynku celowo przepłacają najpopularniejsze modele katalizatorów przez co na innych katalizatorach nakładają marże dochodzącą do 30%.

- Oferujemy dojazd do klienta i wycenę katalizatorów na miejscu, gdzie Państwo decydują które katalizatory chcą sprzedać. Warunkiem takiego spotkania jest sprzedaż przynajmniej części katalizatorów. Wszystkie szczegóły oraz warunki transakcji zostają uzgodnione telefonicznie przed spotkaniem.

- Decydując się na stałą współpracy możemy umieścić Państwa dane kontaktowe na naszej stronie co przełoży się na większą ilość skupowanych katalizatorów. 

- Służymy swoim doświadczeniem oraz wiedzą na każdym etapie współpracy.

- Skupujemy katalizatory wysyłkowo. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które chciałyby sprzedać nam katalizatory, natomiast dzieli je duża odległość.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!